Аспірант НАУ став бронзовим призером з карате на Чемпіонаті Європи!

Аспірант 2 курсу НАУ Торошанко Андрій (науковий керівник – завідувач кафедри засобів захисту інформації, д.т.н., професор Козловський Валерій) приймав участь у складі національної збірної України з карате на Чемпіонаті Європи 2024, що проходив з 8 по 12 травня у місті Задар, Хорватія, де здобув бронзову нагороду у складі команди.

Суперниками збірної за нагороду були представники Туреччини. У цьому протистоянні сильнішими були наші каратисти, які з рахунком 3:1 здобули перемогу.